Hledáme programátora na update webu

Pro Českou asociaci sociální antropologie (CASA) hledáme programátora/ programátorku, který/á by nám dal/a do pořádku web a současně nám ho i částečně zpřístupnil/a (abychom mohli sami updatovat některý obsah).

2 Likes

Máte odkaz na ten web? Tušíte, v čem je udělaný?

1 Like

Ahoj, moc díky za poptávku, je to tenhle web? http://www.casaonline.cz/
Pokud ano, je to postavené na WordPressu.

2 Likes

@AlzbetaW Co znamená dát do pořádku, je tam něco co vám momentálně nefunguje?
Máte to nějak definované?
Máte na to nějaký budget, nebo hledáte dobrovolníky?
Chcete zachovat současné řešení, nebo se nezdráháte ho změnit?

Vyvíjím systém CSGOV, který bych se nebál na tohle použít…

3 Likes

Něco, co nám tam nevyhovuje tam je. Chteli bychom web nejak zjasnit a modernizovat. Nyni ale nejvic hoří zpřístupnění webu, abychom mohli aktualizovat nějaké info. Bývalá adminka nas vyghostovala a my v předsednictvu - banda sociálních vědců nejsme úplně programátorsky gramotni. Budget máme zatim nejasný, ale bude to kolem 50 000, odhaduji. Letos na zpristupneni (abychom tam mohli neco aktualizovat) - na nejaky zacatek mame 15, zbytek - ta hlavni cast by se delal az pristi rok. Jsme příspěvková profesní organizace, takze se bohuzel na trzni nabídku nedostaneme. Radi bychom se ale naučili aspon minimální updaty do budoucna dělat sami :slight_smile:

3 Likes

Pardon za pozdni reakci. Ano, to je on!

2 Likes

Moc Vám děkuji. Kolegové remcají, že by raději, aby to zůstalo ve wordpressu, když s tím jeden z nich aspoň maličko umí. Tak čekám do konce léta, zda neseženou někoho na ten WP, a v případě, že ne, moc ráda se s Vámi domluvím. Děkuji za nabídku! :slight_smile:

2 Likes

Dobry den, pořád hledáte někoho pro web? Pracuji s WP a máme i kolegy, kteří by případně mohli pomoci s webem. Klidně pomůzu s redesignem a menšími úpravy, záleží na domluvě. Ozvete se kdyžtak, díky.

2 Likes

Dobrý den. Skvělé, moc ráda se s Vámi domluvím :slight_smile: Napište mi prosím na mail: alzbeta.wolfova@vse.cz

Zdravím, Alžběto, podařilo se úspěšně s někým spojit, nebo hledáte dál? :pray:

Dobry den. Cekam na zpravu od pani Boskové.

3 Likes

@AlzbetaW Dobrý den, dostala jste již zprávu od paní Bozkové? Pokud ne, s weby postavenými na wordpressu mám zkušenosti, takže bych vám mohl web upravit a aktualizovat. Přeji pěkný den

3 Likes

Dobrý den!
Děkuji za nabídku. Zprávu jsem nedostala a moc ráda bych to už začala řešit. Ozvěte se mi prosím na můj pracovní email: alzbeta.wolfova@vse.cz

3 Likes

Dobrý den, omlouvám se, notifikace mi přišla až dnes. Posílal jsem vám email dopoledne, tak mrkněte a případně se ozvěte. Přeji klidný začátek pracovního týdne.

3 Likes