Kuchařky bez domova hledají pomoc s nastavením a/nebo granty Google Ads

Ahoj všem,

sociální podnik Kuchařky bez domova (https://kucharkybezdomova.org/) by moc rád zlepšil propagaci svých udržitelných, přírodě i lidem prospívajících cateringů pomocí Google Ads. Doslechly jsme se, že je (a) možné požádat o grant od Googlu na reklamu; (b) dobré poté nastavit v systému Google Ads nějaké bids, aby se náš produkt ukazoval výše ve vyhledávání.

Hledáme někoho, kdo by s námi prošel založení účtu, nasměroval nás na žádost o Google Ads grant a pak nám jednorázově pomohl s nastavením keywords.

Časová náročnost odhad: dvě schůzky nad kávou okolo 1-1,5 h + nějaký čas k nastavení keywords. Když bude chuť, můžeme (ale nemusíme) si pak dát nějaký pravidelný check s vyhodnocením (= káva třeba jednou za 6 měsíců apod.), ale i jednorázově velice pomůže. :slight_smile:

Pokud by měl někdo chuť, budeme rády! Odměňujeme aspoň vegan dobrotami ;).

5 Likes

Díky moc za poptávku, zkusila jsem rozhodit sítě mezi českodigitalími dobrovolníky i mimo a držím palce, ať brzo s Kuchařkami najdete pomoc!

3 Likes

Perfektní, moc díky!

Taky oslovím pár známých :slight_smile:

4 Likes

Moc díky i Vám, zatím se nikdo neozval :see_no_evil:

Dnes jsem to ještě zkusila mezi další č.d dobrovolnice a dobrovolníky a taky na LinkedIn.

2 Likes

To je výborný nápad, jdu přesdílet :slight_smile:

Na mém LI se pod příspěvkem ozvala Tereza sedláčková, zkusíte se jí ozvat? :pray: nasměrovala jsem ji i sem, tak nevím, zda jste se nějak nepropojily bokem.

1 Like

@Olga_Pek podařilo se s Terkou spojit, nebo hledáte dál?

1 Like

Máme s Terezou domluvenou schůzku na příští týden, dám vědět, jak to dopadlo, až proběhne. Díky! :slight_smile:

3 Likes

Hlásím, že jsme s Terezou domluvené a můžete poptávku uzavřít, moc díky! :heart:

2 Likes