Setkání datařů v Praze

Ahoj,

Jsem tu celkem nově, připojil jsem se ke konci minulého roku a rád bych se poznal tady aktivní komunitu datařů. Můj zájem, proč se připojit k C.D, byl být součastí zajímavých projektů, poznat nové lidi v takové komunitě a rozšířit si obzory. Zajímalo by mě vlastně, proč jste součástí vy, jestli to máte podobně, na čem aktuálně pracujete a podobně. Bydlím v Praze, tak by pro mě bylo zajímavý se potkat třeba někdy v hospodě tady a probrat to. Kdo by měl zájem, tak mi dejte nějakou reakci na tuhle zprávu a můžeme se domluvit dál. Díky a přeju všem ještě dodatečně úspěšnej rok 2024!

2 Likes

Ahoj, jsem na tom podobně. Rád bych se účastnil nějakého projektu, kde bych byl prospěšný. Zároveň bych si chtěl také rozšířit vědomosti a získat zkušenosti v testování a vůbec v IT. Nebráním se žádnému setkání a rád se potkám. Viděl bych to někdy během února, dřív to nedávám že zdravotních důvodů. Je to na domluvě. Jsem s pozdravem Jarek.

2 Likes

ahojte,
určitě rádi podpoříme setkání datařů Česko.Digital. Pokud navrhnete nějaký termín a bude vás více jak 5 přihlášených, tak to vyvěsíme jako event na web.
Každopádně tady dávám jaká další datařská setkání jsou v Praze či v Brně během února:

3 Likes

A ještě, kdo by si chtěl udělat výlet do Brna (už tam není nuda a je tu spousty fajn kaváren :grinning:) v dubnu, tak bude:
#HackujBrno | hackathon 2024 (czechitas.cz)