Vymyslíme lepší název hlavní diskuzní kategorie?

Hlavní diskuzní kategorie se tady aktuálně jmenuje Základní. Nejsem z toho nadšený, působí to na mě trochu jako anglické basic, tedy „základní“ ve smyslu „diskuze, která se na víc nevzmohla“ :slight_smile: Napadá nás lepší slovo? V anglické lokalizaci se ta kategorie jmenuje General, což mně přijde o dost lepší. Co by tomu odpovídalo česky? „Obecně“? (Uvítám například vstupy od @SilvieMit :–)

ahoj, šla bych do tebou navrhavaného označení Obecně a nebo spíše za mě Obecné nebo Všeobecné, což přirozeně chápu jako nevyhraněná kategorie diskuzí.
Plus za mě (jako naprostého nováčka v diskuzních fórech) by se hodila kategorie Welcome = Vítejte!, kde bych šla pro nějaké základní instrukce o tom, co tady vlastně najdu a co mám dělat atd. :slight_smile:
díky

1 Like

@Gabriela je to první příspěvek, který vidíš, když prvně přicházíš na fórum a nejsi přihlášená.


1 Like

Zkusil jsem tam dát Obecné, můžem na to chvilku koukat a kdyby byly lepší návrhy, tak zase pošoupnout. (Starší URL by měla fungovat i po změně názvu.)

2 Likes

Jo, Obecné mi přijde dobré. Taky na to budu tedy ještě chvilku koukat

3 Likes

@zoul Možná by to chtělo sladit i název toho default příspěvku O kategorii Základní na O kategorii Obecné.

1 Like

Je to tak! Díky, spraveno.

2 Likes